top of page

אודות

כיום פועלות בישראל מאות חברות השמה. האתגר שלנו, של המועמדים ושל החברות המגייסות הוא ליצור ייחוד ובולטות בשוק תחרותי. חברת השמה גרופ מתמחה בהשמה לבכירים בעולם הקמעונאות, המסחר והתעשייה. האכפתיות, המקצועיות ללא פשרות והמיקוד הספציפי בתחום, מאפשרים לנו להוביל כחברת השמה איכותית, שנותנת ערך גדול למועמד ולארגון. ההיכרות האישית המעמיקה עם המועמדים והמעסיקים, היא המפתח לתפירת השמה בהתאמה אישית - "Tailor Made". בדיוק לפי המידות והצרכים של כל אחת ואחד.

המומחיות שלנו - הקריירה שלך

דרור פאול מנכ"ל השמה גרופ חברת השמה לבכירים לתפקידי ניהול בתחום הקמעונאות

דרור פאול רקם במשך שנים קשרים הדוקים עם מנהלי משאבי אנוש וחברות מובילות בתחום הריטייל, הקניונים והתעשייה. חברת השמה גרופ מגייסת למשרות ניהול בכירות בתפקידי מטה ושטח ברשתות - אופנה, הנעלה, קוסמטיקה, אופטיקה, ריהוט, תינוקות וילדים, תכשיטים, רכב, מזון, חשמל, אלקטרוניקה ועוד. כמו כן לכל תפקידי המפתח בתחום הקניונים, הנדל"ן המניב והתעשייה.

איך לפתח קרירה בעולם הקמעונאות המסחר והתעשייה?

איך המומחיות שלנו תעשה עבורך את ההבדל?

  • ההתמחות שלנו במשרות בכירות בעולם הקמעונאות, מאפשרת לנו לחשוף את המועמד למאגר אטרקטיבי ובלעדי של משרות. המעסיקים זוכים לבחור מתוך מגוון רחב וממוקד של מועמדים מקצועיים, המתאימים לדרישות המשרה ולארגון. אנו מטפחים סורסינג ומגדילים את מקורות הגיוס, הכל כדי לדייק בהתאמה במינימום זמן.

  • ההכרות המעמיקה עם הארגונים והמועמדים, והשימוש בכלי אבחון, יוצרים חיבורים מדויקים שמחזיקים לאורך שנים. לא מובן מאליו שהמעסיקים והמועמדים מודים על הכנות, המיקוד והיחס האישי בתהליך.

  • הליווי האישי, המקצועי והדיסקרטי לכל מועמד ומעסיק, בכל שלבי התהליך וגם לאחר הקבלה לעובדה, יוצרים תיאום ציפיות וערך מוסף. אין קיצורי דרך להשמה שהיא WIN WIN לעובדים הנקלטים, למנהלים ולארגונים.

דרור פאול השמה לתפקידי ניהול

הדרך של דרור פאול עד לחברת השמה גרופ

דרור פאול משלב ניסיון עשיר בניהול תהליכי גיוס והשמה, יחד עם ניסיון בתפקידי מטה ושטח בכירים ברשתות קמעונאיות. דרור למד קמעונאות "מהמדף", ובגיל 24 מונה למנהל סניף ברשת שופרסל, והיה למנהל הצעיר ביותר ברשת. לאחר מכן, התמנה למנכ"ל "קניון ישראל". משם המשיך לשורת תפקידם בענף הקמעונאי: מנהל רשת החנויות ומשאבי אנוש של "שילב"; מנכ"ל רשת ״DOMO״ ומנהל משאבי אנוש של רשת "אירוקה".

לאחר שנים בהן כיהן דרור פאול בתפקידי ניהול בכירים, הוא פוטר מעבודתו. דרור מינף צומת זה, ובמקום להתחיל לחפש עבודה חדשה, החליט לעזור לאחרים למצוא לעצמם את יעד התעסוקה הבא. כך הקים דרור את "השמה גרופ", כעסק מבוסס שליחות. בחירה משמעותית זו, התבררה כמוצלחת. עד מהרה הפכה החברה לשם דבר בתחום ההשמה לבכירים בעולם הקמעונאי, ודרור הפך למרצה מבוקש בכנסים בתחום משאבי האנוש.

דרור בוגר התוכנית לאימון של אוניברסיטת תל אביב ומנטור בנשמה. בפגישות ייעוץ הקריירה ˚360 הוא מלווה אותך אחד על אחד, ממפה את הצרכים לעומקם, משדרג את קורות החיים, מלמד כלים פרקטיים ויוצר את הנטוורקינג והחיבורים העסקיים הנחוצים להשמת בכירים Head Hunting.

דרור פאול מנכ"ל השמה גרופ מתמחה בהשמה לבכירים בענף הקמעונאות
דרור פאול מנכ"ל השמה גרופ השמה לבכירים

הגילוי שבהקמת חברת השמה לבכירים 

הערכים הם המצפן שמוביל את השמה גרופ

   אנו מאמינים שערכים זו לא מילה גסה ומליצה ריקה, אלא מצפן שמנחה אותנו:

  • שמירה על זכויות וכבוד העובד - אנו מאיישים משרות רק בחברות נבחרות ומקפידים לשמור על סודיות ואנושיות, זה חלק מה- DNA שלנו.

  • דיוק והתאמה ללא פשרות - העיקרון שמנחה אותנו הוא טובת מחפשי העבודה והארגון. אנו מפנים מספר מצומצם של מועמדים ורק את המתאימים ביותר. המועמדים לא "מתרוצצים" ומופנים רק למשרות רלוונטיות ומדויקות עבורם.

  • שקיפות, הוגנות ומצוינות בשירות - טובת כל הצדדים מניעה אותנו, לכן אנו מחויבים ליצור הלימה בין מועמדים למעסיקים. זוהי מהות ההון האנושי.

  • יחס אישי ומתן ערך מוסף - נציע מועמד לארגון רק כאשר נהיה בטוחים, "שהאדם הנכון במקום הנכון". רק כך כל הצדדים מקבלים ערך אמיתי, אחרת זה לא עובד לאורך זמן.

החזון שמוביל אותנו​

  • להציע לעובדים את יעד התעסוקה להתפתחות, מתוך דיוק ואבחון של רצונותיהם לעתיד, לא רק עפ"י הניסיון הנוכחי.

  • להציע  למעסיקים את המועמדים בעלי הנסיון המקצועי הנדרש, שיתרמו להשגת מטרותיה של החברה ויתאימו ל- DNA ולתרבות הארגונית.

השמה גרופ משתייכת לקבוצת עסקים מבוססי שליחות, המושתתת על רוח השליחות של בעל העסק, לתרומה משמעותית ללקוחותיו. העסק מחויב לנהוג מתוך אינטגריטי ומתן ערך ממשי ללקוחות, לצד הגשמה אישית של בעל העסק. הצמיחה והאהבה לעשייה מהווים את המניע המרכזי של העסק. זאת לצד פיתוח ושמירה על החברה כעסק כלכלי לכל דבר ועניין.  אותם בעלי עסקים משנים חיים של אנשים, מובילים ומשמשים השראה ללקוחות, מתוך חיבור למהות הפנימית האישית. דרור והצוות, מתרגשים יום יום מהשליחות והסיפוק ליצור חיבורים מדויקים ופועלים מתוך כך לטובת כל הצדדים.

השמה גרופ עסק מבוסס שליחות

איך חברת השמה גרופ הפכה לעסק מבוסס שליחות

רישיון לקיום חברת השמה לשכה פרטית - השמה גרופ דרור פאול

רישיון להפעלת חברת השמה

רישיון חברת השמה
bottom of page